REBot pre slobodný svet bez plastov

Hnutie Júl bez plastov bolo založené v roku 2011 s cieľom znížiť množstvo environmentálne nebezpečných a pomaly sa rozpadajúcich plastov. Účastníci čoraz populárnejšieho hnutia sa celý mesiac zdržiavajú nákupu plastov na jedno použitie.

V roku 2018 sa UCC tiež zapojilo do tohto hnutia pre spoločnú pomoc, pretože vieme, že ochrana životného prostredia by sa mala robiť nielen jeden mesiac, ale nepretržite.

Môžete sa tiež zapojiť pomocou nášho systému Chatbot hravým a interaktívnym spôsobom, ktorý stojí za cieľmi UCC a spoločnosti a prispievate k väčšiemu dobru ako jednotlivec tak ako aj kolega.

Experiment ukázal, že Chatboty môžeme rýchlo a ľahko vytvoriť pre akékoľvek kreatívne účely. Projekt nám poskytol cennú spätnú väzbu pre našich vývojárov a tí ho vylepšili o užitočné nové funkcie. Chatbot UCC dokáže vybaviť kompletnú zákaznícku podporu a predajné úlohy v akomkoľvek jazyku, či už v maďarčine, angličtine, nemčine, holandčine, španielčine alebo akomkoľvek inom jazyku. Môže byť integrovaný s akoukoľvek webovou stránkou a samozrejme s Facebookom, aby bol ľahko dostupný.

Zdieľanie bicyklov

V UCC pevne veríme, že myslenie zamerané na životné prostredie je možné prijať nielen počas sezónnych výziev, ale aj prostredníctvom neustáleho pôsobenia v každodennom živote. Program CSR je úspešný, ak sa povedomie o zdraví a životnom prostredí stane pre kolegov prirodzeným javom, takže môžeme stáť za dobrú vec spolu s prínosom, odhodlaním a ísť príkladom pre motivováciu ostatných.

Po našej iniciatíve inšpirovanej Júlom bez plastov sme na jeseň 2019 obohatili inventár UCC o 80 nových bicyklov, ktoré našim kolegom pomôžu pri dochádzaní zeleným, ekologickým spôsobom a udržia ich fit. Jednou z najväčších výhod bicyklov je ekologická šetrnosť, nedochádza k ich vyčerpaniu, sú tiché a nepriamo prispievajú k znižovaniu emisií CO, sacharidov a NO2.

Okrem povedomia o životnom prostredí má cyklistika mnoho pozitívnych prínosov pre zdravie, posilňuje srdce a krvný obeh, zvyšuje kondíciu, fyzickú i psychickú. Naším cieľom je poskytnúť pohodlnú a ekologickú alternatívu pre každodenné dochádzanie, či už sa chystáte do práce, pohybujete sa medzi našimi kanceláriami alebo ich vezmete na víkend na rodinnú dovolenku.

Fyzický a duševné zdravie

Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom a kvalita života našich zamestnancov sú jadrom našej práce. V rámci toho sme vytvorili veľa programov a podujatí, ktoré pomáhajú udržiavať naše zameranie na rodinu, posilňovať firemnú kultúru a zefektívňovať tímovú prácu.

Okrem budovania tímu a slávnostného odovzdávania ocenení na konci roka bezplatne poskytujeme kolegom starostlivosť o deti, ktoré plánujeme podľa ich potrieb, poskytujeme im profesionálne a sociálne školenia počas zamestnania v spoločnosti.

Naši kolegovia sa môžu zúčastniť a dôrazne podporujeme aktivity v oblasti CSR, či už je to darcovstvo krvi, charita, obmedzenie používania plastov alebo šport.