UCC je priekopníkom podpory agentov pracujúcich z domu od roku 2008. Náš medzinárodný tím podporuje najväčšie svetové spoločnosti zákazníckou podporou a predajnými službami. Náš jedinečný obchodný model nám umožňuje poskytovať flexibilné a škálovateľné riešenia. Profesionáli UCC môžu podporovať všetky jazyky na natívnej úrovni.

Zmiernenie COVID-19

Reakciou na nešťastné udalosti roku 2020 a vypuknutie pandémie SARS-CoV-2 ponúkame všetkým zamestnancom pracovať z domu na zmiernenie účinkov pandémie a na ochranu našich kolegov. Na základe našich medzinárodných skúseností môžu pracovať v úplne online prostredí a zúčastňovať sa na živote našej spoločnosti. Tento decentralizovaný, flexibilný obchodný model umožňuje svojou povahou kontinuitu podnikania. Okrem pandémie je naša nadmerná cloudová infraštruktúra chránená aj pred environmentálnymi rizikami, nízkym napätím a problémami so sieťou. Na zabezpečenie nepretržitých služieb využívame technologické aj procesné riešenia.

Podpora práce z domu

Práca z domu má pre našich kolegov mnoho výhod. Môžu pracovať v bezpečnom a pohodlnom prostredí. Na prácu potrebujú predovšetkým počítač, vysokorýchlostné pripojenie na internet a kvalitné slúchadlá. Všetky odborné znalosti a školenia poskytuje profesionálny školiaci tím UCC. Domáce práce sa vykonávajú s maximálnym zabezpečením údajov pomocou najmodernejšieho podnikového softvéru.

Práca z domu vyžaduje veľkú mieru individuality. Počas online práce sme denne v kontakte s členmi tímu. Neustále ich podporujeme počas ich každodennej práce, s pomocou našich vedúcich tímu a tímu back office. Domáce zdroje majú veľa výhod. Kolegovia môžu ušetriť obrovské náklady a čas bez dochádzania. Môžu si naplánovať svoj každodenný život pomocou flexibilných zmien.

Flexibilné a škálovateľné služby

Náš obchodný model založený na práci z domu má významné výhody aj pre našich partnerov. Na natívnej úrovni môžeme podporovať všetky jazyky. Naši kolegovia sa vďaka flexibilnému plánovaniu môžu rozhodnúť, že podporia aj víkendy a nočné zmeny. Rýchlo a efektívne implementujeme medzinárodné riešenia predaja a služieb zákazníkom. V závislosti od zložitosti projektu môže pilotný projekt nastúpiť do 1-2 týždňov.

Pretože naši kolegovia nie sú viazaní na jediné miesto, talentovaných kolegov nájdeme nielen v blízkosti našich kancelárií, ale aj kdekoľvek na svete. Naše vlastné riešenia náboru pomáhajú vytvoriť skutočne nekonečný fond talentov a nájsť najlepšieho kandidáta už za 1-5 dní.

Účinky na životné prostredie

Homesourcing má výhody nielen pre poskytovanie služieb, ale aj pre životné prostredie. Pretože kolegovia nemusia na dochádzanie používať automobily ani verejnú dopravu, ekologická stopa našej spoločnosti sa neustále znižuje. Výsledkom menšieho počtu ciest sú menšie exhalácie, ktoré môžu pomôcť chrániť naše životné prostredie. Okrem toho motivujeme našich kolegov, aby žili život bez plastov a podporovali cestovanie.