MODEROVANIE OBSAHU

Neustála podpora a správa obsahu zverejnená na danej platforme je jedným z významných cieľov podpory sociálnych médií, v prípade potreby aj vo viacerých jazykoch.

Poskytujeme komplexný dohľad nad všetkými platformami sociálnych médií, napríklad nad moderovaním stránok Facebook, LinkedIn a Instagram. Naše služby môžu zahŕňať zákaznícku podporu, online marketingové služby a dizajn a branding od nápadu po zverejnenie.

TIKETOVACÍ SYSTÉM, ESKALÁCIE

Naše tiketovacie riešenia sústreďujú naše automatizačné a technologické možnosti, znižujú pracovné zaťaženie našich partnerov a zaisťujú, aby boli rôzne tikety preposlané v správnom čase.

Poskytujeme úplnú integráciu najpopulárnejších CRM (napr. ZenDesk, Salesforce, ServiceNow) a vlastných platforiem.

DOPRAVA, PODPORA DORUČOVANIA BALÍKOV

Špeciálna služba pre prípad, že je potrebné niektoré zariadenia dodať zákazníkom ako súčasť zákazníckej podpory. Máme dlhoročné skúsenosti v našom komplexnom prístupe a vďaka našim vynikajúcim dodávateľom v oblasti dodávky a balenia dokážeme našim partnerom poskytnúť najefektívnejšie riešenia.

S pomocou našich spoľahlivých partnerov dodávame všetky produkty a zariadenia takmer do všetkých miest Európy a sveta a poskytujeme aktuálne informácie o ich stave.