Náš profesionálny tím vám pomôže v sociálnych sieťach

Významná časť modernej komunikácie sa odohráva v sociálnych médiách a našim klientom samozrejme máme k dispozícii od moderovania sociálnych médií až po komplexnú podporu všetkých dostupných platforiem, od plánovania až po denné aktualizácie.

Pomôžeme vám pri copywritingu aj pri založení vašej značky, aby vaši zákazníci mohli sledovať vašu spoločnosť a vaše najnovšie správy. Pomocou najnovšej automatizačnej technológie môžeme zlepšiť vašu efektivitu a vytvoriť jedinečnú zákaznícku skúsenosť pomocou technológie chatbot.

Kontaktujte nás!

Vyťažte z podnikových rozhraní maximum!

S Facebookom, Instagramom, LinkedIn, Google Ads, bannermi, chatbotmi, a automatizovanými reklamami je množstvo možností nekonečné. Naša služba je k dispozícii kedykoľvek v celom procese oslovenia, konverzie a zaangažovania zákazníka. K dispozícii je meranie vyťaženia, prieskum zákazníkov a trhu a budovanie značky.

UCC špecializovaný tím sociálnych médií a odborníci na predajné kanály môžu analyzovať váš obsah, merať prenos a vytvárať podrobné plány na rozšírenie vašej online komunity. Neustále sledujeme najnovšie trendy a aktivity a môžeme rýchlo upraviť kampaň tak, aby sa zvýšil dosah. Naše riešenia sociálnych médií zahŕňajú vytváranie pútavých kampaní od základu, vrátane obsahu, dizajnu a rozpočtu. Každá kampaň je starostlivo naplánovaná a poskytuje vám prognózy, správy o stave a návrhy na neustále zlepšovanie.

Branding a marketing

Webová stránka, online obchod

Branding

Manažment obsahu

Správa sociálnych médií

Správa reklamy

Konzultujte s United Call Centers ešte dnes riešenie komplexných riešení pre sociálne médiá a online marketing.

Dozvedieť sa viac!